pobierz ofertę w pdf
+48 698 692 949
Otrzymaj od nas prezent

Kim jesteśmy?

Z kilkunastoletniego doświadczenia pracy z największymi organizacjami wiemy, że ludzie oczekują czegoś więcej niż dwudniowych szkoleń. Jesteśmy kreatywnym, butikowym zespołem konsultantów, którzy nie boją się nazywać rzeczy po imieniu. Stawiamy na krótką, angażującą formę. Wykorzystujemy design thinking, grywalizację i alternatywne formy rozwojowe, inspirujemy się odkryciami neuronauki łącząc zasady świata biznesu z funkcjonowaniem naszego mózgu. Tworzymy programy wykorzystujące talenty zespołów, stawiając na dbanie o wysoki poziom energii i efektywność w pracy.

Obejrzyj nasz film

Dlaczego my?

Jesteśmy skuteczni

Jesteśmy skuteczni

Naszą największą siłą są trenerzy i eksperci – każdy z nich specjalizuje się w obszarze, który jest jednocześnie jego pasją. Dzięki temu zaangażowanie naszego zespołu jest bardzo duże, co bezpośrednio przekłada się na efektywność szkoleń.

Jesteśmy kreatywni

Jesteśmy kreatywni

Wykorzystujemy nie tylko sprawdzone formy warsztatów i szkoleń, ale także tworzymy projekty oparte o trzygodzinne spotkania, inspirujące nagrania video, gry strategiczne czy też wyjątkowe wystąpienia największych polskich i światowych ekspertów.

Jesteśmy innowacyjni

Jesteśmy innowacyjni

Ciągle rozwijamy się i obserwujemy światowe trendy, dopasowując je do polskich realiów. Tematy takie jak Szczęście w pracy, Zaangażowanie Pracownika i Klienta, Leadership coaching realizujemy według naszych autorskich programów.

Nasz zespół

Halina Piasecka

Jestem ekspertem i coachem w obszarze szczęścia w pracy, to temat, który jest moją absolutną pasją. Prowadząc projekty doradcze i rozwojowe wspieram menadżerów, którzy chcą mieć w pełni zaangażowane zespoły. Wierzę, że szczęśliwi pracownicy są gwarancją szczęśliwych klientów. Obsługa klienta na poziomie premium – to mój ulubiony temat wśród projektów, które prowadzę dla największych organizacji.

Maciej Żylewicz

Coach, trener, konsultant & projektant – to uzupełniające się umiejętności, które wykorzystuję codziennie w pracy. Szczęście w pracy można mierzyć – jestem certyfikowanym badaczem szczęścia! Gry strategiczne są moją pasją – gram i projektuję je. Wierzę, że gry są potężnym narzędziem biznesowym.

Karina Tomczyk

Jestem trenerem i konsultantem miękkich umiejętności, które rzadko kiedy mamy okazję celowo trenować, a za to wykorzystujemy je na co dzień w pracy. Z uczestnikami warsztatów zgłębiam tajniki pracy z emocjami, relacjami, efektywnością osobistą. Wierzę w to, że chcemy się uczyć i rozwijać – jest to największa codzienna inspiracja w mojej pracy.

Aleksandra Potykanowicz

Swoją wiedzą i doświadczeniem wspieram pracowników sił sprzedaży i ich menadżerów, projektując i prowadząc warsztaty z zakresu doskonalenia procesu sprzedaży i obsługi Klienta. Największą satysfakcję dają mi projekty mające na celu poprawę jakości pracy, jak też jakości życia pozazawodowego. Moją pasją jest sport, biegam maratony i wspinam się na szczyty górskie. Przekładam moje doświadczenia z tego zakresu na efektywne działanie w pracy i osiąganie sukcesów biznesowych.

Małgorzata Bochińska

Jestem psychologiem i wierzę, że odkrycia psychologii mają potencjał zmieniać organizacje. Wykorzystuję najnowsze odkrycia oraz moje doświadczenie prowadzenia badań z kilku krajów, aby przeprowadzać badania organizacji, szczególnie pod kątem komunikacji, przywództwa i efektywności zespołów. Doradzam organizacjom, wspieram zespoły, pracuję warsztatowo, a także działam w fundacji mającej na celu popularyzację nauki i łączenie naukowców.

Joanna Matusiak

Jestem wieloletnim trenerem-praktykiem, specjalizuję się w problematyce komunikacji, sprzedaży i obsługi klienta. Zanim zostałam trenerem przez wiele lat sprzedawałam i zarządzałam sprzedażą w branży motoryzacyjnej, uważanej za jedną z najbardziej wymagających. Równowagę w życiu zapewnia mi sport i kuchnia, a także moja mała manufaktura splotów, w której realizuję się artystycznie robiąc ręcznie dywany, poduszki i kosze.

Bartłomiej Janiak

Jestem trenerem i coachem. Wierzę, że centralnym elementem każdego procesu jest człowiek widziany z perspektywy umysłu, ciała i serca. Wspierając go na wszystkich płaszczyznach możemy zapewnić wszechstronny rozwój oraz odpowiedni poziom równowagi w biznesie i życiu prywatnym.

Konrad Kiljan

Moją pasją są przemówienia publiczne oraz sztuka przekonywania. Od lat popularyzuję w Polsce debatowanie, dzięki czemu dobrze rozumiem prawdziwe przyczyny sporów w zespołach i pomiędzy grupami. Prowadzę projekty edukacyjne dla młodzieży oraz badania nad sposobami poprawy jakości debaty publicznej. Pomagam Klientom ubierać ich pomysły w słowa oraz przekazywać je w skuteczny sposób.

Joanna Sztachańska

Jestem trenerem, psychologiem i badaczem w obszarze psychologii pozytywnej. W ramach pracy doktorskiej prowadzę badania dotyczące wpływu wdzięczności na dobrostan, a ich wyniki wykorzystuję w pracy z zespołami. Przekładam odkrycia psychologii pozytywnej na praktyczne działania pomagające ludziom osiągnąć szczęście i satysfakcję z życia oraz pracy.  Prywatnie, pasjonuje mnie wszystko, co wymaga wyjścia ze strefy komfortu i testowania swoich granic – maratony, wspinaczka i nurkowanie.

Klienci

Pracowaliśmy z:

Accenture, Accord, Alcatel-Lucent/Nokia, Alior, Allegro, Allianz, Alstom, Altaterra, APN Promise, Atradius, Auchan, Baxter, Baxalta, Bonair, Bonduelle, Bre Ubezpieczenia, BGŻ Leasing, BPI, Carrefour, CCIFP, Centrum Nauki Kopernik, CFE, Chevrolet, CQURE, Dakea, Danone, Deutsche Bank PBC, DnB Nord, DuPont, Energizer, Euro Bank, Feu Vert Car Service, Fundacja Edukacyjna Perspektywy, General Motors, GE Money, Bank BPH, GlaxoSmithKline, Google, GO Sport, Grąbczewscy, IBM, IKEA, Infiniti, Instytut Wzornictwa Przemysłowego, Jungheinrich, Kancelaria Krzysztof Łaski i Joanna Deczkowska, Kaufland, Kia Motors, Lingaro, Lynx Optique, Loyalty Partner, Lukas Bank, Medicover, Michelin, Microsoft, Narodowy Instytut Audiowizualny, Nationale Nederlanden, Nissan Europe, NoboSolutions, Nowe Media, Novum, Nutricia, Oney, Opel, Orlen Upstream, Payback, Philips, PLNG, Procter&Gamble, PZU, Raiffeisen Bank, Reckitt Benckiser, Revlon Professional, Roedl, Saab, Siroscan, Skrivanek, Sodexho Pass Polska, Sodexo, SPCC, Suez (Safege), Sun-Farm, Superapteka, SuperPharm, TEVA, Vipharm, Vital Voices, Wolters Kluwer, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania