pobierz ofertę w pdf
+48 698 692 949
Otrzymaj od nas prezent

Blog

Wróć
20 marca 2017 Aktualności

Neurofitness w kuchnii – zapraszamy do naszego eksperymentu kulinarnego z biznesowym zastosowaniem!

Miło nam jest zaprezentować Neurofitness z CookUp, czyli warsztaty z gotowania oraz biznesowego neurofitnessu. Czy to pierwszy taki projekt w Polsce? Wszystko na to wskazuje?

CookUp i Piasecka & Żylewicz łączą siły w wyjątkowym projekcie. Uwielbiamy gotować i robić nowe rzeczy. Dobre gotowanie gwarantuje siłę naszemu ciału i duszy, przecieranie ścieżek odmładza. Chcemy się podzielić z Wami tym dobrostanem! Chcemy też przy okazji pokazać, jak ćwiczyć swój umysł poprzez gotowanie i jak można znaleźć tego zastosowanie w biznesie. To idealne połączenie, które nada się na ćwiczenie dla Waszego zespołu, integrację, szkolenie umiejętności zarządzania i po prostu ciekawe, firmowe wyjście razem. Możecie być pewni, że będzie dla każdego z Waszych pracowników to coś nowego!

Czy wiecie, że nasz umysł można ćwiczyć tak, jak mięśnie?

Neurofitness, nazywany aerobikiem mózgu, jest programem treningowym mającym na celu usprawnienie umysłu, poprawę koncentracji i pamięci. Wykorzystuje zabawne ćwiczenia, angażujące obie półkule i wprawiające szare komórki w ruch. Regularne ćwiczenie neurofitnessu sprawia, że nasze ruchy są lepiej skoordynowane i łatwiej nam się skoncentrować na trudnym zadaniu. Co więcej – łatwiej nam podejść do nowych wyzwań w pracy, myśleć niestandardowo o rozwiązaniach i nauczyć się elastyczności podczas przechodzenia przez zmianę.

Dlatego trening neurofitness łączymy z czymś zaskakującym – z warsztatami gotowania na żywo w wykonaniu CookUp. Nasz wspólny projekt zapewni wszechstronny trening umysłu i odżywi go wiedzą oraz przygotowanymi przez Was pysznościami.

 

Jak Wam to brzmi?

Czy to program dla Ciebie? Zdecydowanie! To program dla każdego, kto pracuje w zespole przechodzącym przez zmiany i komu zależy na elastycznym i efektywnym myśleniu bądź po prostu chce zdobyć nowe umiejętności biznesowe w bardzo ciekawej interaktywnej formie – z Chefem kuchnii oraz ekspertem w temacie biznesowego neurofitnessu.

To pierwsze takie połączenie w Polsce! Zapraszamy do zapoznania się z załączoną ofertą i kontaktu z nami. Chętnie o tym porozmawiamy:

Halina Piasecka

+48 698 692 961                  hpiasecka@piaseckazylewicz.pl

Maciej Żylewicz

+48 698 692 949                 mzylewicz@piaseckazylewicz.pl

 

Pobierz ofertę: Neurofitness z CookUp_oferta

 

tagi: ,
Wróć