pobierz ofertę w pdf
+48 698 692 949
Otrzymaj od nas prezent

Blog

Wróć
27 lutego 2017 Aktualności

Warsztat o konfliktach w CCIFP – M. Bochińska

Serdecznie zapraszamy na kolejny w tym roku warsztat w Izbie Francuskiej (CCIFP).

13 marca (piątek) Małgorzata Bochińska poprowadzi warsztat na temat rozwiązywania i unikania konfliktów – temat odpowiedni dla wszystkich, którzy pracują z zespołem lub właśnie obejmują swój własny zespół i poszukują nowych inspiracji i wsparcia w zarządzaniu konfliktami.

Zapisy na stronie Izby: http://ccifp.pl/training/konflikty-w-zespole-%E2%80%93-jak-ich-unika%C4%87-i-jak-je-rozwi%C4%85zywa%C4%87/

 

O warsztacie:

Konflikty w zespole – jak ich unikać i jak je rozwiązywać

Konflikty w 2017 będą inne niż te, które znamy z poprzednich doświadczeń.

Zarządzanie konfliktami to oczywiście istotny punkt na liście umiejętności osoby kierującej grupą ludzi. Czy wiemy już wszystko o rozwiązywaniu konfliktów? Raczej nie, skoro pomimo upływu lat ich liczba drastycznie nie maleje. Za to ich charakter się zmienia. Każdy z nas się z nimi styka, bo są niekiedy nie do uniknięcia. Sztuką jest je przewidywać i odpowiednio rozwiązywać. Warto też dostosować metody do czasów i warunków, w których teraz pracujemy.

Zapraszamy na warsztat, na którym zajmiemy się

  • właśnie tym, co wchodzi w skład konfliktów w dzisiejszym środowisku pracy,
  • poćwiczymy komunikację, która jest kluczowa w konfliktach,
  • skupimy się na kilku zasadach, dzięki którym można uniknąć eskalacji problemów,
  • spojrzymy także na najciekawsze i zaskakujące przypadki w historii, które pokazują, że nawet w bardzo poważnych przedsięwzięciach zdarzały się problemy wynikające z pozornie błahych konfliktów.
tagi: , , ,
Wróć