pobierz ofertę w pdf
+48 698 692 949
Otrzymaj od nas prezent

Blog

Wróć
28 czerwca 2016 Aktualności Artykuły Bez kategorii

Odkrycia w rekrutacji i nie tylko – najświeższe newsy od P&Ż

Prezentujemy Wam letni newsletter – 28 czerwca 2016

Uniwersalne wnioski z badań rekrutacji

 

Czy  wiecie, że Kandydaci pamiętają rozmowy kwalifikacyjne u Was w firmie przez długi czas i opowiadają znajomym, jakie mieli wrażenia, zachęcając lub zniechęcając ich? Wiecie, co jest najważniejszym elementem rekrutacji?
Znamy zasady wyjątkowej rekrutacji i w trakcie dogłębnego badania komunikacji w jednej z dużych firm na polskim rynku mieliśmy okazję zaobserwować skuteczność niektórych z nich, a  także poznać potrzeby Kandydatów, które się różnią zależnie od wieku oraz specjalizacji. Dziś należy myśleć o rekrutacji w kategoriach marketingu i pamiętać, że każda rozmowa i spotkanie z Kandydatem to tworzenie wizerunku firmy.

Zmieniamy odsłonę

Już niedługo możecie się spodziewać nowej strony www.piaseckazylewicz.pl. Jakie zmiany? Stay tuned!

Wyjątkowa obsługa Klienta – Customer Centricity, czyli stawianie Klienta w centrum

Byliście ostatnio wyjątkowo obsłużeni? Co się wydarzyło, że pamiętacie o tym? Być może miało to miejsce w jednym z miejsc, gdzie my prowadziliśmy szkolenie dotyczące wyjątkowej obsługi Klienta? Oby! Wierzymy, że owoce naszej pracy w tym temacie w kilku firmach w ostatnim czasie będą widoczne w życiu codziennym każdego z nas.

Lato dla każdego z nas

Czy chodzi Wam po głowie pomysł coachingu w wakacje i wykorzystania tego lata na zmiany? To świetnie, że to czytacie. Lato to dobry moment, żeby zacząć zmiany. Łapcie Halinę Piasecką lub Macieja Żylewicza!

Niesamowitego czerwca Wam życzymy! Spokojnych urlopów i udanej pracy!

W międzyczasie pamiętajcie, że możecie nas śledzić na Facebooku oraz LinkedInie. Łapcie też resztę zespołu: Olę, Małgosię i Karinę! Możecie spojrzeć na popularną stronę Oli Potykanowicz, gdzie dzieli się swoją pasją poza pracą: Z miłości do biegania.

Do usłyszenia! Do zobaczenia!

tagi: , , ,
Wróć