pobierz ofertę w pdf
+48 698 692 949
Otrzymaj od nas prezent

Blog

Wróć
04 marca 2016 Aktualności Artykuły Bez kategorii

Aktywnie

Zastanawiacie się co u nas? Piasecka&Żylewicz działa. Dzisiaj Wam przedstawimy krótkie podsumowanie. Czujemy, że niektóre nasze projekty będą naprawdę rewolucją, więc chcemy Was zarazić entuzjazmem!

Zmiany w procesie rekrutacji?

Rozpoczęliśmy projekt badawczy wewnątrz bardzo dużej organizacji, w którym skupiamy się na rekrutacji. To bardzo ważny temat dla nas, bo wiemy, jak ważna jest rekrutacja myśląc o podejściu Customer Centricity, o budowaniu zaangażowania wśród Pracowników i Szczęścia w Pracy. Praca wre, wnioski niedługo.

Rewolucja – DNA sprzedawcy

Mamy za to już wyniki pierwszego w Polsce badania metodą implicit na sprzedawcach. Przeprowadziliśmy je wspólnie z firmą badawczą Neurohm na dużej grupie osób wewnątrz jednej organizacji i patrzyliśmy na ich wyniki finansowe i wiele czynników takich jak duma, relacje społeczne itd. Jak tylko wyjdzie nasza branżowa publikacja, to się z chęcią podzielimy! Będzie o czym dyskutować. To duży przełom na polskim rynku!

„Miękkie z twardym”

5 marca, czyli dzisiaj, prowadzimy kolejne warsztaty dla inżynierów na Politechnice Warszawskiej, którzy zajmują się budową satelity PW-Sat2. Ich satelita powinien trafić na orbitę w ciągu najbliższego roku. Więcej o tym temacie wspominaliśmy już tu: Rozpoczynamy… 
Wspieramy zespół Pw-Sat2 w zakresie umiejętności komunikacji, współpracy i efektywności osobistej.
Nasze łączenie „miękkiego z twardym” zostało w lutym świetnie przedstawione w Temacie Dnia w portalu PAP Nauka w Polsce: przeczytajcie artykuł. Wspomniany został nasz projekt z PW-Satem, ale jak wiecie, wiele takich projektów prowadzimy z ekspertami wewnątrz organizacji. Bardzo jesteśmy dumni z tych projektów!

Skuteczne zarządzanie konfliktem – spotkanie dla Kobiet

Już 10 marca poprowadzimy warsztaty na temat skutecznego zarządzania konfliktami. Wydarzy się to podczas Businesswomen Meeting w Sound Garden Hotel, które jest organizowane przez Francuską, Skandynawską, Szwajcarską, Belgijską, Holenderską i Niemiecką Izbę Gospodarczą. Na liście Uczestniczek mamy już 130 Pań! Tutaj więcej informacji: Zarządzanie konfliktem.

Jeszcze jedna ważna rzecz, 20 marca jest Światowy Dzień Szczęścia. Jeśli chcecie z tej okazji coś zmienić i podjąć wyzwanie, śledźcie naszego bloga: www.przepisnaszczescie.pl

I to chyba tyle z naszej strony na teraz. Dziękujemy też za wszystkie spotkania w ostatnim czasie, również wewnątrz Izb gospodarczych. Są one platformą do naprawdę ciekawych dyskusji i poznawania nowych, inspirujących ludzi.
Życzymy Wam udanego marca i zachęcamy do zobaczenia, czym się dzielimy na Linkedinie oraz Facebooku.

 

tagi: , , , , ,
Wróć