pobierz ofertę w pdf
+48 698 692 949
Otrzymaj od nas prezent

Kim jesteśmy?

Od 2007 roku zdobywamy Wasze uznanie zmieniając potrzeby organizacji
w konkretne projekty. Tworzymy dla Was warsztaty i szkolenia,
występujemy na konferencjach i pracujemy coachingowo.
Wszystko po to, żeby postawione przez Was biznesowe
cele zmieniły się w rzeczywistość.

Obejrzyj nasz film

Dlaczego my?

Jesteśmy skuteczni

Jesteśmy skuteczni

Naszą największą siłą są trenerzy i eksperci – każdy z nich specjalizuje się w obszarze, który jest jednocześnie jego pasją. Dzięki temu zaangażowanie naszego zespołu jest bardzo duże, co bezpośrednio przekłada się na efektywność szkoleń.

Jesteśmy kreatywni

Jesteśmy kreatywni

Wykorzystujemy nie tylko sprawdzone formy warsztatów i szkoleń, ale także tworzymy projekty oparte o trzygodzinne spotkania, inspirujące nagrania video, gry strategiczne czy też wyjątkowe wystąpienia największych polskich i światowych ekspertów.

Jesteśmy innowacyjni

Jesteśmy innowacyjni

Ciągle rozwijamy się i obserwujemy światowe trendy, dopasowując je do polskich realiów. Tematy takie jak Szczęście w pracy, Zaangażowanie Pracownika i Klienta, Leadership coaching realizujemy według naszych autorskich programów.

Nasz zespół

Halina Piasecka

Jestem ekspertem i coachem w obszarze szczęścia w pracy – to temat, który jest moją pasją. Z chęcią angażuję się w projekty dotyczące zarządzania ludźmi, zarządzania zmianą, cenię bardzo pracę z menadżerami, liderami i ich zespołami. Mam ogromne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów związanych z efektywnością, z wykorzystaniem inteligencji emocjonalnej w pracy, z zarządzaniem stresem.

Maciej Żylewicz

Coach, trener, konsultant & projektant – to uzupełniające się umiejętności, które wykorzystuję codziennie w pracy. Szczęście w pracy można mierzyć – jestem certyfikowanym badaczem szczęścia! Gry strategiczne są moją pasją – gram i projektuję je. Wierzę, że gry są potężnym narzędziem biznesowym.

Małgorzata Bochińska

Jestem psychologiem i wierzę, że odkrycia psychologii mają potencjał zmieniać organizacje. Wykorzystuję więc najnowsze odkrycia oraz moje doświadczenie prowadzenia badań z kilku krajów, aby przeprowadzać badania organizacji, szczególnie pod kątem komunikacji, przywództwa i efektywności zespołów. Jestem przekonana, że zastosowanie odkryć naukowych pozwala ludziom lepiej żyć i pracować, dlatego doradzam organizacjom, wspieram zespoły, pracuję warsztatowo, a także dodatkowo działam w fundacji mającej na celu popularyzację nauki i łączenie naukowców.

Karina Tomczyk

Jestem trenerem i konsultantem miękkich umiejętności, które rzadko kiedy mamy okazję celowo trenować, a za to wykorzystujemy je na co dzień w pracy. Z Uczestnikami warsztatów zgłębiam tajniki pracy z emocjami, relacjami, efektywnością osobistą. Wierzę w to, że chcemy się uczyć i rozwijać – jest to największa codzienna inspiracja w mojej pracy.

Aleksandra Potykanowicz

Swoją wiedzą i doświadczeniem wspieram Pracowników sił sprzedaży i ich Menadżerów, projektując i prowadząc warsztaty z zakresu doskonalenia procesu sprzedaży i obsługi Klienta. Największą satysfakcję dają mi projekty mające na celu poprawę jakości pracy, jak też jakości życia pozazawodowego. W swojej pracy chcę dostarczać najbardziej aktualne i efektywne narzędzia, dlatego ważny jest dla mnie własny rozwój.

Joanna Matusiak

Jestem wieloletnim trenerem-praktykiem, specjalizuję się w problematyce komunikacji, sprzedaży i obsługi Klienta. Zanim zostałam trenerem przez wiele lat sprzedawałam i zarządzałam sprzedażą w branży motoryzacyjnej, uważanej za jedną z najbardziej wymagających. Równowagę w życiu zapewnia mi sport i kuchnia, a także moja mała manufaktura splotów, w której realizuję się artystycznie robiąc ręcznie dywany, poduszki i kosze.

Klienci

Pracowaliśmy z:

Accenture, Accord, Alcatel-Lucent/Nokia, Allianz, Alstom, Altaterra, Auchan, Baxter, Baxalta, Bre Ubezpieczenia, BGŻ Leasing, BPI, Carrefour, CCIFP, Centrum Nauki Kopernik, CFE, Chevrolet, Dakea, Danone, Deutsche Bank PBC, DnB Nord, DuPont, Energizer, Euro Bank, Feu Vert Car Service, Fundacja Edukacyjna Perspektywy, General Motors, GE Money, Bank BPH, GlaxoSmithKline, Google, GO Sport, IKEA, Infiniti, Instytut Wzornictwa Przemysłowego, Kancelaria Krzysztof Łaski i Joanna Deczkowska, Kaufland, Kia Motors, Lynx Optique, Loyalty Partner, Lukas Bank, Medicover, Microsoft, Narodowy Instytut Audiowizualny, Nissan Europe, NoboSolutions, Nowe Media, Novum, Nutricia, Opel, Orlen Upstream, Payback, Philips, Procter&Gamble, PZU, Raiffeisen Bank, Reckitt Benckiser, Revlon Professional, Roedl, Saab, Siroscan, Skrivanek, Sodexho Pass Polska, Sodexo, SPCC, Sun-Farm, Superapteka, SuperPharm, TEVA, Vipharm, Vital Voices, Wolters Kluwer, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania